הבראת עסקים - אילנית רוטביין

יוני 19, 2017by liron0

לקביעת פגישת ייעוץ

שם מלא

טלפון

-1280x812.jpg

הבראת עסקים 

אנו מתמחים בהבראת עסקים  ובמתן ייעוץ פיננסי ועסקי למטרת תיאום בין הביצועים העסקיים שלכם לבין הצרכים הפיננסיים של העסק. במילים אחרות, אנחנו מתמחים בניהול פיננסי נכון ונבון, אותו ניהול וליווי פיננסי שיעניק לעסק שלכם יציבות ויגדיל את הסיכויים שלכם להצלחה גם בתחומים מאוד תחרותיים. החלטות פיננסיות יש לבסס על ניתוח מקצועי של תזרים המזומנים, בדיקה של ביצועי החברה ונתוני אשראי עדכניים.

מהו ניתוח תזרימי?

כל מנהל של עסק מתבקש להכיר את מערך תזרים המזומנים של העסק היטב, עליו להבין את צרכי האשראי של העסק בצורה מפורטת עם דגש על החזרי הלוואות, התחייבויות כספיות קיימות, תשלומים קבועים לספקים, תקבולים ממכירות, שינויים עונתיים של תזרים המזומנים. ניתוח תזרים מזומנים יסודי הוא כזה המבוסס על נתוני עבר והווה, עליכם לנהל מעקב ממושך אחר המתרחש בכדי לזהות מגמות קבועות. השלב הבא יהיה התאמה בין הצרכים של העסק (הוצאות נחוצות) לבין תזרים המזומנים. השלב השלישי יהיה בניית מערך מקצועי של הנהלת חשבונות עם כרטסת נוחה לניהול יעיל.

כל תהליך של הבראה עסקים מתחיל בסקירה יסודית של הנתונים הקיימים יחד עם פוטנציאל לפיתוח, גיוס אשראי וצעדים לצמצום בהוצאות לצד מעבר לניהול מוקפד יותר של העסק. תהליך הבראת עסקים ידרוש לא אחת צעדים של צמצום או שינויים בשיטות העבודה והניהול. תהליך הבראה עסקים מלווה גם בהגדרת מטרות ויעדים לפעילות העסק בתחום השיווק, התפוקה, התשומות וכן הלאה.

צמיחה עתידית של העסק תתאפשר תוך השגת אשראי בהתאם לצורך תוך פנייה אל בנקים, פנייה אל קרנות להלוואות לעסקים בערבות המדינה, פנייה למקורות מימון חוץ בנקאיים. הליווי המקצועי שלנו יסייע לכם לבנות תכנית הבראה עסקית אותה תציגו בפני הגורמים המתאימים לקבלת אשראי. גם הלוואות קיימות ניתן יהיה למחזר לטובת הקטנה של ההחזר החודשי בהתאם ליכולת הכלכלית הנוכחית של העסק.

הדרך להבראת עסקים

ידעתם כי בכל שנה מוקמים בישראל כ-45 אלף עסקים חדשים מול   35  אלף עסקים שנסגרים בישראל בכל שנה, ארבעה מתוך חמישה עסקים שנפתחים צפויים להיסגר בתוך 5 שנים. מרבית האנשים שמקימים עסקים אינם מכירים את הנתונים האלו, חשוב לציין כי אין בכוונתנו להניע אתכם מהקמת עסק, ההפך הוא הנכון, אנו בוחרים להציג את הנתונים בכדי להדגיש את החשיבות של ניהול פיננסי מקצועי לכל אורך הדרך ובמיוחד בשלבים בהם מופיעים סימנים ראשונים של קשיים ויש לפנות לתהליכי הבראה.

מהו עסק "חולה"?

תהליכי הבראה חיוניים לעסקים הנקלעים לקשיים, עסקים העומדים במקום ונרצה לקדם לקראת פיתוח, עסקים העומדים בפני סגירה, עסקים העומדים בפני הכנסת שותף. כל עסק העומד בפני התחייבות כספית של הלוואה או אשראי חדש זקוק לתכנית הבראה לעסק .


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *